Pagalba

Iškilo problema?

  1. Palieskite spyną, neskubėkite vesti kodo, skaičiai turi užsidegti, jei jie neužsidega palieskute dar kartą, jei nepavyko, skambinkite;
  2. Jūsų kodas neveikia? Patikrinkite kodą dar kartą, įsitikinkite, jog suvedėte jį tesingai ir nepamiršote jokių simbolių. Po nesėkmingo bandymo neskubėkite vesti kodo dar kartą. Po 5 nesėkmingų bandymų durys užsiblokuos. Jei viską tesingai vedate ir kodas vistiek neveikia – skmabinkite šiuo numeriu +37067783305;
  3. Jei išgirdote sireną, tai reiškia jog durys užsiblokavo. Palaukite 10-15 minučių arba skambinkite šiuo numeriu: +37067783305.

 

Palieskite spyną kelis kartus jei skaičiai nepasirodė po pirmo prilietimo. Neskubėkite vesti kodo, po kelių nesėkmių durys gali užsiblokuoti.

Jei rezervavote kambarį mūsų apartamentuose, turėjote gaut SMS ir el. laišką su visomis instrukcijomis. Patikrinkite savo el. paštą dar kartą, šlamšto aplanką ir kt.. Jei nieko neradote, skambinkite mums numeriu +37066611261

Prieš atvykstant turėjote gauti rezervacijos patvitinimo laišką arba SMS žintę, tame laiške rasite numerį kuriuo turite paskambinti, tam kad užkardas atsidarytų.

Jei skambinate tuo numeriu ir niekas neveikia, skambinkite mums šiuo numer: +3706 66 11261

Kaip rasti Kaunas Garden apartamentus?

Taksi Kaune nėra brangus patogumas jei naudositės BOLT paslaugomis. Pasakykite vairuotojui adresą – Laisvės alėja 38D, važiuojant Donelaičio gatve, iškart prieš Park Inn viešbutį pasukite į dešinę.

Yra du pagrindiniai keliai vedantys nuo autobuso stotelių: 1. Iš Kęstučio g. (mėlynas kelias) 2. Donelaičio g. (raudonas kelias). Abiejose kryptyse užtruksite apie 2-5 minutes eidami. ,

kad kelionė būtų patogesnė, viešajame transporte galite naudoti Žiogas programėlę.

Atvykstant pėsčiomis, turite vykti į Laisvės alėją 38. Pamatysite kampinę gėlių parduotuvę ir Kaunas Garden iškabą. pasukite į vidinį kiemą, kieme pasukite kairiau, pastebėsite laiptus kurie veda į apartamentus.

Rekomenduojame pasinaudoti Taksi. Paslaugos kaina nėra labai didelė jai naudositės BOLT paslaugomis.

Pasakykite vairuotojui važiuoti į laisvės alėją 38D. Važiuojant Donelaičio gatve, iškart prieš Park Inn viešbutį pasukite dešinėn.

Apartamentai tik 1,8 km. Galite pasinaudoti Taksi, viešuoju transportu ar net atvykti pėsčiomis.

Pėsčiomis – 1,8 km, galite pasirinkti gražų pėsčiųjų taką jei norite ne tik atvykti, bet ir apžiūrėti miestą (mėlynas kelias)

Dažniausi klausimai

Galite įsiregistruoti bet kuriuo laiku nuo 15val. išsiregistruoti taip pat galite bet kuriuo metu iki išvykimo dienos 11val. Mūsų durų sistema autonominė – durys turi kodą, todėl įeiti ir išeiti galite bet kada. Raktą galite palikti raktų dėžutėje.

Administracija dirba 8:00 – 22:00.

Administracijos viešbučio pastate nėra. Dėl papildomos informacijos ar turimų klausimų, skambinkite šiuo numeriu – +370 666 11261.

Automobilio vieta mūsų aikštelėje – nemokama. Tačiau turime tik 4 vietas ir jų nerezervuojame. Kartais, jos visos būna užimtos, bet tai ne problema, aplink mūsų viešbutį tikrai galima rasti vietos.

Lauko durys atsidaro įvedus PIN kodą. Jį gausite/gavote el. paštu ir SMS žinute prieš įsiregistruojant. Tam, kad suvestumėte kodą, prilieskite spyną, ji turi užsidegti, tuomet suveskite kodą kurį jums siuntėme. Jei kodas teisingas, skaičiai užsidegs žalia spalva ir galėsite įeiti.

Jei atrakintų durų neatidarysite per 5 sekundes, durys vėl užsirakins.

Kartais, tam kad matytumėte skaičius, spyną reikia priliesti kelis kartus. Jei susidūrėte su daugiau problemų – skambinkite +370 666 11 261

Kambario raktus rasite dėžutėje, ji priklauso kiekvienam kambariui. Prieš įsiregistravimą gausite/gavote el. laišką ir SMS žinutę su dėžutės kodu. Dėžutės numeris yra lygus jūsų kambario numeriui, pasirinkite jums reiklaingą ir suveskite gautą kodą, suvedę, pastumkite juodą rankenėlę žemyn ir dėžutė atsidarys.

Jei iškilo kėblumų, skambinkite: +370 666 11 261

Po savo viešnagės raktus gražinkite į jiems priklausomą dėžutę arba palikite raktą kambaryje. Jei paliksite raktą dėžutėje, būtų puiku jei skaičius sumaišytumėte 🙂

Kai kurie kambariai turi elektrinius šildytuvus, jei jo negalite rasti savo kambaryje, galimas daiktas, jog rasite virtuvėje. jei nerandate net ten, skambinkite mums šiuo numeriu: +370 666 11 261!
Labai prašome neliesti termostato, deja bet jis nepadės sušildyti kambario.

Atsiprašome už nepatogumus, bet kondicionieriaus viešbutyje neturime. Kiekviename kambaryje rasite ventiliatorių.

Atsiminkite, termostatu nesinaudokite, jis tik ŠILDYMUI.

 

Norint pratęsti rezervaciją, skambinkite telefonu: +370 666 11 261.

Administracijos darbo laikas nuo 8:00 val. iki 22:00val.